Styrelsen

Carina Kandell
BlomsterPrinsessan
Styrelseledamot, ordförande, repr Näringslivskommittén, kontakt RönningeTorggruppen
070-529 00 46 info@blomsterprinsessan.se

Thomas Bergman
ICA Supermarket Salem
Styrelseledamot, vice ordförande thomas.bergman@supermarket.ica.se

Andreas Dahl VIS Consulting Styrelseledamot, sekreterare 0707-87 75 44

Marlene Ackland
Jan Fransson Elkonsult AB
Styrelseledamot, kassör, repr i Näringslivskommittén
0733-327 408
marlene@ackland.se

Lena Johansson
LJ Lenare Fötter
Styrelseledamot
070-332 09 56
lenarefotter@gmail.com

Maria Zitting Nilsson
MaZiNi konsult AB
Styrelseledamot
070-723 17 00 mazinikonsult@gmail.com

Corinne Uppman Helminen

Corinne Uppman Helminen
People’s Garden
Styrelseledamot
070-420 27 27 corinne@peoplesgarden.se

Kurt Tjärnström
ArSecure AB
Suppleant
0768-653 512
kurt.tjarnstrom@telia.com

Patrik Alwin
Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Suppleant
0709-154 888
patrik@pianfa.com

Revisorer

Sten Garpenquist
Garpenquist Revision
Revisor
08-532 561 60
sten@garpenquistrevision.se

Helena Kallstenius
Megiston Redovisning AB
Revisorsuppleant
08-532 573 47
Fax: 08-532 573 47
helena.kallstenius@telia.com